De Zoete Zusjes 13:30 uur

De Zoete Zusjes lossen het op (3+)

Familievoorstelling

De Zoete Zusjes 13:30 uur

De Zoete Zusjes lossen het op (3+)

Familievoorstelling

Dinsdag 24 februari | aanvang 13:30 uur
Duur van de voorstelling: 55 minuten, zonder pauze

De Zoete Zusjes zijn niet meer weg te denken uit de Nederlandse huis- en kinderkamers. Ze scoorden al meer dan zeshonderd miljoen views op hun YouTube-kanaal en hun boeken gingen tot nu toe ruim 1,2 miljoen keer over de toonbank. Superfijn dus dat Saar en Janna naar de Molenberg komen met een voorstelling vol met liedjes, spanning, humor, uitdagingen en vrolijkheid. Precies wat de kinderen van de zusjes gewend zijn en waarom ze zo populair zijn. Al komen ze ditmaal wel een beetje in de problemen als hun ouders Benjamin en Hanneke van huis zijn. Maar problemen zijn er om opgelost te worden en daar zijn de Zoete Zusjes keigoed in. Zeker als de kinderen in de zaal een beetje meehelpen. Het zelf meenemen van een stoelverhoger is aan te raden.

De Zoete Zusjes hebben een hele persoonlijke speciale boodschap voor alle kinderen en deze is hier te bekijken. Als de kinderen een eigen gemaakte microfoon meenemen (duurt maar een paar minuutjes om thuis te maken), kunnen ze die op een bepaald moment in de voorstelling gebruiken vanaf hun stoel. Voor de kinderen gaat dit fantastisch zijn. We kijken ernaar uit!

NB Deze voorstelling is geschikt voor kinderen van 3+.
Baby’s op de arm (kinderen jonger dan 24 maanden, tenzij anders vermeld bij de boeking en op het ticket) worden alleen toegelaten tot voorstellingen die specifiek voor hen bedoeld zijn (pantomimes en shows die alleen kinderen onder de 2 jaar toelaten).